ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ

День 1

Радісна зустріч на залізничному вокзалі, в аеропорту чи готелі.
9:00 – 10:00
Сніданок

10:00-12:30
Оглядова екскурсія Одесою / з першого погляду

З першого погляду закохатися в Одесу? Легко! Ми походимо Потьомкінськими сходами (вгору – факультативно), відчуємо себе аристократами на Приморському бульварі, подивимося на Дюка з другого люка, оглянемо пам’ятник, застрахований на мільйон доларів, дізнаємося, що таке «жидкое», і, звичайно ж, ми вам розповімо про всю Одесу. Трішки Одеси нікому не зашкодить!

13:00-14:00
Обід

14:30-17:00
Кримінальна екскурсія Одесою /босяцька Одеса

Не дарма ви сполошилися, Одеса таки має кримінальне минуле. Ми вам покажемо, кудой в Одесі без охорони краще не ходити. На вас чекають легенди Молдаванки, Мішка Япончик, Сонька Золота Ручка і навіть Одеська школа злодіїв. Ми вам розкриємо секрети головних афер Одеси, покажемо пам’ятник хабару і навіть відпустимо цілим й неушкодженим.

Транспортно-пішохідна. Тривалість 2,5 години.

Вечеря

День 2

8:30-9:30
Сніданок

9:30-12:00
Катакомби Одеси (не дикі, домашні)

Ми витягнули нутрощі та побудували місто усім миром. Так утворились катакомби. Зараз це одна з найбільших цікавинок Одеси. В катакомбах не спекотно влітку, і не холодно взимку. Катакомби використовували одесити, контрабандисти і партизани під час Другої світової війни. Самостійно входити в катакомби заборонено, тому ми вас туди проведемо. А якщо будете себе гарно поводити, то навіть виведемо звідти! *Радимо взяти з собою теплого светра та одягнути зручне взуття.

12:00-14:00
Вільний час

14:00-1500
Обід

15:00-17:30
Одеські дворики / Одеса не для всіх

Жодних вечірніх суконь, Одеса постане перед вами у халаті й домашніх капцях. Ви побачите Одесу XIX століття та її унікальні дворики-колодязі, дворики прохідні, дворики з галереями. Дворики Одеси – явище, що поступово зникає, тому покваптесь побачити те, що бачить не кожен турист.

Вечеря
Прощання, з обіймами та повітряними поцілунками

Закажите наш Тур: