3- ДЕННІ ТУРИ

День 1

Радісна зустріч на залізничному вокзалі, в аеропорту чи готелі.
9:00 – 10:00
Сніданок

10:00-12:30
Оглядова екскурсія Одесою / з першого погляду

З першого погляду закохатися в Одесу? Легко! Ми походимо Потьомкінськими сходами (вгору – факультативно), відчуємо себе аристократами на Приморському бульварі, подивимося на Дюка з другого люка, оглянемо пам’ятник, застрахований на мільйон доларів, дізнаємося, що таке «жидкое», і, звичайно ж, ми вам розповімо про всю Одесу. Трішки Одеси нікому не зашкодить!
13:00-14:00
Обід

14:30-17:00
Кримінальна екскурсія Одесою /босяцька Одеса

Не дарма ви сполошилися, Одеса таки має кримінальне минуле. Ми вам покажемо, кудой в Одесі без охорони краще не ходити. На вас чекають легенди Молдаванки, Мішка Япончик, Сонька Золота Ручка і навіть Одеська школа злодіїв. Ми вам розкриємо секрети головних афер Одеси, покажемо пам’ятник хабару і навіть відпустимо цілим й неушкодженим.
Транспортно-пішохідна. Тривалість 2,5 години.

День 2

8:30-9:30
Сніданок

9:30-12:00
Катакомби Одеси / Одеські підземелля

Ми витягнули нутрощі та побудували місто усім миром. Так утворились катакомби. Зараз це одна з найбільших цікавинок Одеси. В катакомбах не спекотно влітку, і не холодно взимку. Катакомби використовували одесити, контрабандисти і партизани під час Другої світової війни. Самостійно входити в катакомби заборонено, тому ми вас туди проведемо. А якщо будете себе гарно поводити, то навіть виведемо звідти!
*Радимо взяти з собою теплого светра та одягнути зручне взуття.
12:00-14:00
Вільний час
14:00-1500
Обід

15:00-17:30
Одеські дворики / Одеса не для всіх / Одеса для своїх

Жодних вечірніх суконь, Одеса постане перед вами у халаті й домашніх капцях. Ви побачите Одесу XIX століття та її унікальні дворики-колодязі, дворики прохідні, дворики з галереями. Дворики Одеси – явище, що поступово зникає, тому покваптесь побачити те, що бачить не кожен турист.
Вечеря

День 3

09:00-18:00

Екскурсія Білгород-Дністровською фортецею / екскурс у Середньовіччя

Одна з найдивовижніших пам’яток Середньовіччя зберіглася до наших днів. Білгород-Дністровська фортеця, збудована в XIII столітті, сьогодні відкриває свої ворота для всіх охочих. На сьогодні це одна з фортець на території України, що зазнали найменших руйнувань.
Одноденний тур. Додатково можна замовити та оплатити обід.
Транспортно-пішохідна. Тривалість – увесь день.
Вечеря в Одесі
Прощання, з обіймами та повітряними поцілунками

Замовте наш Тур: